روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

836 : صبح بخیر

خب من اوکی که بشما صبح به موقع چشم باز میکنم مکافات بیدار شدنو ندارم حتی اگه دیر بخوابم اما امان از وقتی اوکی نباشه یه چیزایی:/ به هر حال کلی خوشحال برا این که امروز اولن که تا ظهر نخوابیدم این روز دوم هست دو این که یه انرژی گرفتم چون فکر میکردم نمیتونم یادداشتهارو اینقدر به نظرم طولانی بود تموم کنم.این خیلی طول کشید و یکی از کارایی بود که رو دوشم سنگینی‌میکردو از این حرفا. الان میخوام امروز صبحانمو بخورم برم حموم بعد بشینم پای اون مقاله ای که خونده بودم و قرار بود بنویسم اونو دوباره بخونم و نمیدونم بتونم نتونم بشه نشه ولی همه سعیمو بکنم که اونم تموم شه این دفعه گند زدما سر انجام دادن کارام خیلی افتضاح پیش بردم :( درستش‌میکنم. البته میگم به خاطر شرایط بود ولی اینم تموم بشه میتونم به کارای جدید فکر کنم که چی بخونم. دلم میخواد علیه تفسیر سونتاگ رو بخونم نشر حرفه نویسنده. حالا ببینم چی‌ میشه. 

  • مائده

نظرات  (۱)

مقاله هه درباره چیه ؟؟
پاسخ:
درباره ی وضعیت هنر و عکاسی در ایران