روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

702 : قلبم را از آن خود کن

شاید باید سکوت کنم فقط سکوت کنم و در سکوت حرفهایت را بشنوم. شاید گفتن حرفهایت به من تنها کاری باشد که  باری از دلت بر دارد شاید شاید باید در سکوت ببینمت در سکوت بشنومت و در سکوت از دور از همینجا دستانم را به سویت دراز کنم. شاید هم نه شاید هم نه باید سکوتت را بشنوم. سکوت پشت حرفهایت را. به باد به باد بگویم نوازش دستانم را برایت بیاورد تا مرحمی باشد بر وجودت. ای کاش ای کاش میتوانستم کاری کنم. سکوتت را میشنومم تمام اندوه وجودت را درک میکنم. تو دوری تو دوری اما اندوهگین که میشوی بغضی به جان گلویم میافتد نمیتوانم نمیتوانم اینگونه فاصله را طاقت بیاورم نمیتوانم نمیتوانم حرفهایم را به سویت روانه کنم کلمات کلمات میمیرند درونم وقتی قلبم  غمت را گواهی میدهد. بیقرارم بیقرارم باید راهی برای آرام کردنت باشد قلبم را با تمام جانم به سویت میفرستم اندوه را تاب بیاور تمامش را بر جان من بگذار و قلبم را از آن خود کن آرام میشویم ، دیگر تنها نیستی. 


  • مائده