روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

خب کتاب مفاهیم عکاسی نوشتهٔ دیوید بیت ، ترجمه ی محمدرضا رئیسی و مارال زیاری نشر حرفه نویسنده تموم شد. قبلا نظرمو گفته بودم راجع بهش که چقدر به نظرم کتاب خوبی به خصوص برای کسایی که هنوز اول راه هستن. واقعا جوییدمش : دی چون یه خورده داغون شده :/ اما باورم نمیشه خیلی زود انگار تموم شد. حالا چیکار کنم؟ این حس‌که بعد از خوندن هر‌کتابی یعنی تموم شدنش به ادم دست میده ها انگار تکراری نمیشه. البته منظورم کتاباییه که دوست دارم نه اونایی که فقط دنبال تموم شدنشم. 

فصل اخر درباره ی جهانی شدن عکاسی بود در دسترس بودنش. یه خورده وحشتناک میاد برام این موضوع. بگذریم. 

راستش مصر تر شدم با گوشی دیگه اصلا عکاسی نکنم.

و این که نمیدونم نباید عکسامونو تو شبگه های مجازی به نمایش بزاریم با این چیزایی که نوشته بود یعنی؟؟ممظورم اینه که چجوری بگم نمیدونم نمیدونم

نظرات  (۱)

 • std screening near me
 • من همیشه فایل rss خود را دریافت خواهم کرد زیرا من نمیتوانم
  لینک اشتراک ایمیل شما یا سرویس خبرنامه.
  آیا شما دارید؟ لطفا اجازه بدهید به من بفهمم که بتوانم اشتراک کنم
  با تشکر.
  پاسخ:
  خیر ندارم متاسفانه!