روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

آخرین مطالب

673 : مست شوید

ناراحت کردنش حتی آخرین چیزی نیست که بخوام. هیچوقت. دیشب واقعا حالم خوب‌نبود وگرنه با گفتن یسری چیزا که حل شدنی نیستن ‌ناراحتت نمیکردم. این چیزا منو نمیکشه چیزای بدتری هم از سر گذروندم. من زورو ام :دی :)))) اتاقمو مرتب کردم ، کنج دنجمو درست کردم ، تختمم همینطور، جارو ژدم ، میرم حموم و بعدش یه چیزی میخورم و شروع میکنم قول میدم کتابمو تمومش کنم و درست بخونم باید از این مدت لذت ببرم زندگی‌کنم شاید حتی جشن بگیرم برای خودم (خجسته طوری) یاد بودلر افتادم باید همیشه مست بود منم میخوام برم مست کنم از همه چیزای خوبی که هست از کتاب از شعر از عکس از تو از همه چی تک تک داشته هام اینجوری میشه زندگیو ادامه داد و ساختش خوب ساختش و از پسش بر اومد. ما محکومیم به زندگی.باید بزنم تو گوشش بعد بمیرم :دی :))

  • مائده