روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

631 : دلم میخواد ...

دلم میخواد، تمام کتاب عکسایی‌ که نام برده رو حتی اگر نمیتونم داشته باشم برای خودم حداقل میتونستم یه بار از نزدیک میدیدمشون البته دلم بیشتر میخواد که برای خودم میتونستم داشته باشم. اما خب حقیقت چیز دیگه ایه شاید باید واقعیت رو قبول کرد که احتمالا هیچوقت اتفاق نمیفته. اما میدونم همیشه یه گوشه از ذهنم دوست داره بهش فکر کنه...

چیزی که الان بیشتر دهن کجی میکنه این که مجبورم با گوشی عکاسهارو ببینم که اصلا کیف نمیده اصلا اصلا کیف نمیکنم به فقط خودمو دلخوش میکنم باید به زودی لپ تاپم اوکی شه فردا زنگ میزنم. دو روز دیگه یه هفته میشه. هیچوقت فکر نمیکردم بهش اینقدر محتاج باشم. یعنی اینقدر که با نبودنش کارم لنگه و همش احساس احتیاج میکنم و دلم تنگ شده براش گوشیم نبود این حسو نداشتم. 

این کتاب برای من عالیه جزو کتابای مورد علاقم هست. حتی دلم میخواد چند بار دیگه بخونم خیلیاش از ذهنم پریده خب با یه بار که نمیمونه. 


نظرات  (۱)

سلام.. 
100 پست فقط در ابان 96، که هنوز هم البته به پایان نرسیده!!
دست مریزاد. وبلاگ نویس به این فعالی تاحالا ندیده بودم. خوشوقتم :-)
پاسخ:
سلام.
باورتون میشه اصلا خودم تعداد رو ندیده بودم هرچند برای آبان ماه رو زیاد جدی نگیرین بعضیاش زیاد درست حسابی نیست :)
مرسی همچنین :)