روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

2083 : یکشنبه

امروز همه تمرکزم تقریبا رو خوندن کتاب هست. و بعدش زبان و باقی کارها میفته برای اخر شب. یه خورده هم خوابم گرفته اما میخوام از اون قهوه های تلخ مها بخورم و احتمالا بعدش یه پارچ آب :/

میخوای عکسامو ببینی؟ حتی با این که درست شکل نگرفته؟ خب راستش فکر نکنم حالا برم چاپ کنم:( میدونم تصمیم داشتم تو فضای مجازی عکسامو نزارم اما اینجا که مجازی نیست اینجا کل زندگیه من ریخته بعد چند تا از عکسام نباشه؟ مسخره نیست؟ حالا نه این که کل مجموعه هامو آپلود کنم اما گاهی برای دلخوشی که شاید کسی ببینه. 

دلم میخواد بازم برم عکاسی اما کتاب خیلی عقبم از ۵۰۰ صفحه ۲۳۰ صفحه اشو خوندم. امروز کلیشو جلو میبرم و جایزه ام فردا عکاسی هست. استادم میگفت نمیشه بخوای مثل اگلستون بشی و عکاسی نکنی. یعنی نه این که سالی یه بار عکاسی کنی دلتم بخواد شبیه کسی بشی. تمرین میخواد و ممارست. من خودم خوب نبودم توش اما تصمیم گرفتم براش وقت بذارم جوری که جزوی جدانشدنی از زندگیم بشه.

  • مائده