روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1918 : عشق

برای من چیزی به اسم عشق نمیتونه وجود داشته باشه چون همش توهم و توهم چیزیه که واقعی نیست و نمیشه بهش اعتماد کرد. چیزی به اسم عشق وجود نداره بین زن و مرد فقط یسری قرار داد های فکری رفتاری که انجام میدن در قبال خودشون و طرف مقابلشون. من هیچوقت ازدواج نمیکنم شاید توهم عاشق شدن بهم دست بده اما ازدواج نه نمیتونم همزمان هم تنفر داشته باشم هم عشق هم قراردادهارو انجام بدم. دیوونه تر از این پایبندی های مسخره ام. یه اشتباهو دوبار انجام نمیدن. من حماقتمو هیچوقت فراموش نمیکنم. به هیچ مردی و به هیچ حرفی نباید اعتماد کرد. 

یه نفرو همونقدر که دوسش دارم همونقدر ازش بدم میاد شایدم بیشتر. تکلیف چیه حالا؟ دیگه هیچوقت سمتش نمیرم دیگه هیچ حرفی از من نمیشنوه دیگه هرگز انگار که اصلا وجود ندارم. دارم از خودم انتقام میگیرم. چون میخوام ازش متنفر باشم. ولی نیستم نه اونقدر و نه با دلیل. مدتها میگذره از آخرین باری که دیدمش. کاش دیگه هرگز نبینمش. 

  • مائده

نظرات  (۲)

وقتی عاشق بشی همه چی عوض میشه حتی حرفا 
پاسخ:
عاشق شدم قبلا! باید دید ...
از لحظاتت نهایت استفاده رو ببر
هر کاری دوست داری و بهت ارامش میده انجام بده
هیچ وقت خودتو در عذاب قرار نده
وقتی سنت بالا میره همه اون کارا میاد جلو چشمت
میخوای انجامشون بدی
ولی دیگه نمیتونی
و حسرت....
پاسخ:
اره حسرت چیز مزخرفی بابد حواسم بهش باشه.