روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1898 : برنامه

من رفتمو اومدم. علاوه بر روانشناسم پیش روانپزشکمم رفتم نتیجه این شد که اخرش من به خاطر زن داییم مراسماش و کلا جوی که برقرار بود مودم تغییر کرده چون داروهامو دکتر عوض نکرده بود. نشستیم کلی با روانشناسم حرف زدیم. قرار شد من روی یک کار تو برنامم تمرکز کنم و انجامش بدم مثلا عکاسی یا کتاب خوندن در طول هفته. توضیحش طولانی اما قراره هر هفته فقط یروز برم عکاسی و سعی کنم انجامش بدم کاری که این مدت برنامشو داشتم اما نمیشد تا انجام بدم ایمقدر که کارای زیادی تو برنامه ای که خودم میخواستم نوشتم. فعلا رو مود افسردگیم. البته روانشناسم میگفت این مودارو همه دارن مال من فقط یک کم فرق داره اونجوری نیست به هر حال الان خونم حالم بهتره این که احساس میکنم حل میشه. میتونم کم کم خوابمو کم کنم. همین داروهام تغییر کرد یه ذره. 

  • مائده