روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1890 : اول هفته

خب دارم کار میکنم حالم خوب شد. زبان خوندم کتاب خوندم یه عکاس دیدم که نمیشناختمش اما خیلی ازش خوشم اومد اسمشم فردریک اچ. اونز هست. یه عکاس آماتور بوده که کتابفروشی میکرده بعد از میانسالی به کل سراغ عکاسی میره و از کلیساها و بناهای گوتیک عکس میگرفته. نمیدونی چقدر دوست دارم کتابفروش بشم. اصلا یکی از آرزوهام برم تو کار کتاب نه از اینایی که دنبال غالب کردننا :/ از اینا که اینقدر. خودشون خوندن که میدونن از این فروشنده ها که کیف میکنی میبینیشون. کلی راه باید برم همچین کسی بشم اما خب آرزو بر جوانان عیب نیست. خلاصه این که امروز روز بدیم نیست به اون صورت بعد از ظهری بعد نهار حالم خوب شد فکر کنم گشنه ام میشه اینجوری حالم بد میشه. :/ الانم مثل یه بچه خوب نشستم پای میزم.

  • مائده