روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1873 : یکشنبه

تا الان دوتا کار گنده کردم. هم رفتم پیاده روی، تو برنامم قرار شده هم صبح را برم هم شب. هم این که برای خودم بالاخره بعد از عهدی حساب بانکی باز کردم. میدونین چقدر طول کشید تا برم بانک.  همش عقب مینداختمش از رو تنبلی . اما امروز خودمو جمع کردمو گفتم باید انجامش بدم. وقتایی که کاری رو پشت گوش میندازی باید مطمئن بشی که هیچوقت انجام نمیشه :/ والا کلی وقت بود میخواستم این کارو انجام بدمو از زیرش در میرفتم. حالا الان یه خورده گرم بشم ، بیرون خیلی سرده ، میرم مقاله معاصران مارو تموم میکنم. بعدشم به ترتیب مقاله های بعدشو و زبانو غیره. چقدر حس خوبی دارم برای کاری به این کوچیکی که انگار یه کار گنده شده بود. 

  • مائده