روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1790 : شروع هفته

+ باید دانست مقصود از فلسفه تجربه و اندیشه است و تنها کتاب خواندن و مطالعهٔ محض نیست. 


اومدم کتاب خونه هر چند یه خورده دیر شد تا حموم برم و بیام اما اومدم و تا ده شب هستم. و خوشحالی از این که میتونم کار کنم.  پول تو جیبیمو گرفتم. یه چندتا کتاب میخوام بخرم بقیشو جمع میکنم. باید یادبگیرم پولامو جمع کنم. برای خریدن همین کتاب و البته چیزایی که دوست دارم. نمیدونم چرا از شوپنهاور بیچاره خوشم نمیاد. :/ ولی خب هرکسی چیزی داره که بشه ازش چیزی یاد گرفت‌.

  • مائده

نظرات  (۱)

  • قاسم صفایی نژاد
  • تازه مقصود از تجربه و اندیشه هم باید مشخص کنیم.