روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1753 : کتاب

خواسنم رمان بخونم گوشه تختم بخوابم تو تاریکیو با نور کم یه داستانو شروع کنم. بعد نهار خوردم و دیدم چقدر دلم میخواد اسمونو ببینم. بعد دیدم نه در یک زمان فقط یک کتاب و تنها راهش اینه تاریخ فلسفه تموم شه پس اومدم تو بالکن و امیدوارم بتونم خوب بخونم و زودتر تمومش کنم. کتابخونه نرفتم و مها قهر کرده مثلا باهام. باید خودش بتونه بره خیلی مسخره است من نرم اونم نره نه؟ به هر حال‌ کاش شب که میشه بگم اخیش یه روزه دیگه هم خوب تموم شد. و تموم شد. 


جایزه میخوام به خودم بدم. دیدن یک عدد فیلم. شایدم دوتا

  • مائده