روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1736 : کتاب جدید : سرگذشت فلسفه

امروز دوشنبه است و من هنوز درگیرم از هفت بکر کنم بیدارمو دارم فکر میکنم چیکار کنم. خب پیاده روی دیشب خیلی بهم چسبید در نتیجه الانم میخوام برم. فقط برای این که حس کنم زنده ام. کار دیگه ای که تصمیم گرفتم بکنم متوقف کردن خوندن سیر و حکمت در اروپاست. برای این زمان که تمرکز ندارم کتاب سختی. با این که دلم میخواد بخونمش اما اگه همچنان اینجوری پیش برم تا صدسال دیگه هم نه میفهمم نه تموم میشه باید وقتی بخونم حالم خوب باشه.تمرکز داشته باشم و وقتی باشه که میفهمم. وقتی باشه که موتورم کار میکنه نه الان که به پت پت افتاده :دی. همین. میرم پیاده روی الان و کتاب جدیدو که سرگذشت فلسفه از براین مگی ترجمهٔ حسن کامشاد نشر نی هست شروع میکنم به نظر کتاب اسونی میاد و عکس دارم هست این جذابش میکنه :دی. مثل بچه ها میمونم:)))) روش نوشته داستان جذاب ۲۵۰۰ سال فلسفهٔ مغرب زمین از یونان باستانن تا کنون. و پشتتشم نوشته که براین مگی به زبان ساده توضیح داده. بهتره برم امروز دیگه باید بهتر از دیروز و روزای قبل بشم. همه سعیمو باید بکنم.