روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1683 : بیستم!

نرفتم امروز کتابخونه اما این به این معنی نیست که کار نکنم اومدم دم پنجره رو تخت مها همه چیم مثل کتاب خونه برداشتم آب لیوان فلاسک آب جوش نسکافه ... که از جام پا نشم میزمم جلومه هیچ جای خوابیدنیم نیست مهام اونور نشسته. زمان دستم اومده این که از صبح تا عصر چقدر میشه خوند. عصری شاید برم سمت انقلاب. بریم ببینیم امروز چقدر کار میکنیم. بسیار هپیم :))))


اینو یادم رفت بگم که تاااازه لباسای بیرونم پوشیدم لباسای کتابخونه ! :دی به خدا بی تاثیر نیست:)))

  • مائده

نظرات  (۲)

جالب بود
  • عبداله رضوی
  • مگه برای کتابخونه لباس مخصوص دارین!؟!
    پاسخ:
    منظور لباس بیرون بود نه لباس راحتی تو خونه.