روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1360 : هوشمندی ، شهود...

بودلر اعلام میکنه که تنها میخواد بر احساس و شهود تکیه کنه. همون نتیجه ای که من گرفتم. این که یه آدم بدوی باشی همون تصمیمی که بارت هم توی اتاق روشن گرفت.


روش انتقادیروش انتقادی


+ همهٔ آدم ها وقتی دربارهٔ دیگران داوری میکنند آکادمیک و وقتی مورد داوری دیگران قرار میگیرند وحشی اند!


+ هزاران اندیشه و حس تازه ذخیرهٔ اندیشه ها و حس های او را غنی تر میسازد؛ و حتی این امکان وجود دارد که اگر او گامی دیگر پیش برود ، انصاف به طغیان بدل شود و او چونان سیکامبریایی از دین برگشته [ کلاویس عمل کند؛ همهٔ چیزهایی را که پیشتر میپرستید به آتش بکشد و همهٔ چیز هایی را که پیش تر میسوزاند بپرستد.