روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1324 : دعکس نیکسون وسط کتاب ژنتیک :/

واااای ببینین چی دیدمممم. خدا مها رفته بود نمایشگاه همینطوری کتابایی که خریده بودو میدیدم تخصصی بود بعد یکی از عکسای نیکسونو دیدم چشام چهار تا شد که یعنی عکس خودشِ؟ اینجا چیکار میکنه اونم با این نوشته ها :/ چقدر بی ذوق اخه. رفتم دیدم بعله درست دیدم عکس اونه... حرصم گرفت!بگذریم. کتاب در باب مشاهده فصل اولشو خوندم. دست ساخته های بشر. چگونه نگاه کنیم به ... این بالای هر فصل بود. اول از همه الکینز از اون آدمایی در نظرم اومد که دلش میخواد از همه چی سر در بیار. دوست داره بدونه حتی اگه ربطی بهش نداره کنجکاوه و خوبیش اینه سعی کرده دونسته هاشو بنویس و به ما یاد بده این نگاه کردنش دیدنش شاید مثلا به نظرم یه جاهایی کسل کننده بیاد اما ما هم انگار همینجوری بشیم یعنی یه سادیسمی که بخوای سر در بیاری. عناوینش زیاد بود از تمبرو نقشه ساختمانی خط چینی ژاپنی و هیروگلیف های مصری بگیر تاااااا عکس رادیولوژی خوانشش پرسپکتیو. جالب بود فقط نمیدونم چی بگم خیلی خودمونی هم به نظرم اومد کتاب :)