روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1228 : جمعه

خب من هنوز سحر خیزیمو از دست ندادم با دوروز زیاد خوابیدن :دی

اغا یه چیزی بگم. احساس میکنم خل شدم کلا سر کارم هم خودم هم شما. خب چیکار کنم باورم نمیشه. خیلی واقعی بود همه چی. خیلی حس گندیِ خدا نسیب گرگ بیابون نکنه :/

بیاین اصلا به حرفای این چند روز بی توجه باشیم انگار نه انگار تا زمان بگذره ببینیم چی میشه والا مگه الکی آدم حرف از جیبش دراره. به هر حال که در هر صورت باید صبر کرد. امروز به نظر میاد حالم خوب شده شاید سر عقل اومدم :دی بهتره برم شروع کنم. 

یعنی واقعا جمعه است.

خب خداروشکر هفته ی مزخرفی بودو تموم شد. 

  • مائده