روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1168 : زنده‌ایم

خب من بازم نمردم چشام باز شد به طرز احمقانه ای. حرفی ندارم بزنم دیگه. :( خب این که مثلا بگی تغییرو از خودت باید شروع کنی یه جورایی انگار کلیشه ایه و فقط حرفِ. کسی که تو همچین موقعیتی قرار میگیره قطعا راهی در برابر خودش نمیبینه یا جوری که بقیه راه هارو امتحان کرده نشد انگار یجور زدن به سیم آخر وضعیت از حد توان و ظرفیت اون آدم بیشتر و بدتره. شایدم از این تکرار احمقانه اتفاقات که هی میفتن هی تجربه ها تکرار میشن خسته شده. نمیدونم به هر حال بیخیال. من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم نمیتونم تحمل کردن برام سخت شده توی بعضی مسائل.
  • مائده