روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1150 : تخت

خب یه خورده حواسمو سعی کنم پرت کنم. مثلا میشه...
عکس تختمو آپلود کردم یادم رفت بزارم. باید برم پتو و پرده بخرم مرم مامان یا خودش میره یا با کتک میبرتم :دی چه رنگی قشنگ میشه؟ من تخت روگردویی روشن گفته بودم که دوستمون تیرشو آورد :/ خیلی زشت شده؟؟ مدلش سادست و دوسش دارم خب مناسب ما این بود یزی که به سلیقم بخوره. هرچند یه خورده روشن تر از عکس اما باز رنگش خورد تو حالم الانم که تشکا:/ جای این که ما طلبکار باشیم این طلبکاره دست پیش میگیره پس نیفته:/ چی بگم نه سعی میکنم حرص نخورم. بیخیال قراره فعلا پایین مال من بشه بالا هم اوکیم ولی چند تا ایراد داره تشک که بیاد من بشینم روش سرم میخوره به سقف احتمالا:/ دو این که اگه چراقو روشن کنم فکر کنم اتاق روشن شه نه یعنی به مها برسه بره رو مخش. ولی پایین این که خیلی تاریکِ اما میتونم چراغ مطالعه روشن کنم و بالا نره نورش بعد این که رفت و آمده شم راحت:دی خوبی دیگشم اینه دو طبقه کوچیک قفسه گیرم میاد کتابخونم پر شده و من واقعا بهش احتیاج دارم.  
  • مائده