روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

روز نو شتـــــــــــــــ

میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
از آزادی که در طلبش بودیم
از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

یانیس ریتسوس

آخرین مطالب

1121 : خوشحالم

چقدر سما مهربون:))) راستش اینجوری شد که نوشت میخواد برند سین رو تعطیل کنه. و اگه کسی عکسی داره و استفاده میکنه هنوز براش بفرسته. منم مهسا روز پایان نامم یه جفت گوشواره از کاراشو برام هدیه خرید که راستش خیلی ذوق مرگ شدم اون روز و این که کار خود‌سماست براش فرستادم و گفتم بهش که خیلی دوسشون دارم و جزو یادگاریای خیلی خوبم هست. و بهانه ای هم شد که به خاطر بدون خداحافظی رفتنم معذرت خواهی کنم. خیلی رو مخم بود. و خب اون خیلی مهربون جوابمو داد و گفت درکم میکنه و ادم گیج میشه. حالا هیچوقت حرف نمیزنما ولی گفتم از آیدینم تشکر کنه و این که نشست خیلی خوب بود برام. الان خیلی راحت ترم و خب ادم بعضی وقتا وقتی میدون اشتباه کرده باید عذر خواهی کنه یعنی خودم دوست نداشتم اینجوری بی خداحافظی برم به هر حال که خیلی خوشحالم کلا انرژی گرفتم ازش. :)))) هرچند که خیلی تازه کار نوشتما اما سعی کردم راحت باشم. همین. اینم از حس خوب از روز جمعه که شاید تا حدودی ملال آور به نظر میومد. از ساعت ۹ اینطورا بیدارم. زبان خوندم و علیه تفسرم که مشغولشم و الان یه خورده استراحت و نهار بعدش دوباره شروع میکنم.
  • مائده