روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

آخرین مطالب

1037 : چرخه

میتونستم ببخشمش اگه دیگه تکرار نمیکرد اما حالا وقتی انگار بس‌نمیکنه و تموم نمیشه نه هیچوقت نمیبخشمش نه حداقل تا وقتی که جای چنگا رو دستم مونده و هی اضافه میشه. هی با خودم عهد میبندم تمومش کنم دیگه حرف نزنم. شاید بتونم مدت کوتاه اما بعد طاقت نمیارم و این روند تکرار میشه یه چرخه از بچگی بوده. بای. این کارو کنم؟ نمیدونم اما مهم اینه ما از اول زندگیمون جدا بوده بهش کاری ندارم اگه کاریم نداشته باشه و روزی میرسه این فاصله بیشتر و بیشتر بشه فرقی نمیکنه که ظاهرا چقدر نزدیک من زندگی کنه. 


البته این یه چیز اهری بعضی زخما رو جسم ادما نمیفته رو روح هر کسی هست. اون منو آزار میده میتونم ازش متنفر باشم اما نمیخوام. به خاطر خودم نمیخوام با یه زنجیر که فقط پست و حقیره به چیزی متصل باشمو پابند. میخوام رها باشم. 

  • مائده