روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1023 : فکر

خب امروز امروز. نتونستم خیلی کار کنم. میدونم شرم آور میدونم باید انجام میدادم اتفاقا وقت هم داشتم و خب کلا کاری نکردم. دستم به هیچی نمیرفت تمام عصرم خواب بودم خواستم کتاب بخونم نهایت تلاشم همین بود خوندم نه زیاد اما خب چون میخواستم فکر کنم. صبح هم برای سرگرمی مثلا و انجام دادن کاری بدون این که به اون کار فکر کنم جای دیگه میگذروندم گاهیم هیچ جا اصلا خالی خالی انگار تو خلا گیر افتاده باشم اون میز کوچیکمو برای تنوع رنگ کردم نوش کردم. همین. سعی کردم بهترش کنم سعی کردم اما هیچی مشد. 

و البته کتاب که خوندم فهمیدم برای چیه یعمی این فاصله ای رفتن باعث میشه بیشتر فکر‌کنم به تو. به تو هرچند که کلا اونجوریم فکر میکنم اما خب. فکر کنم قبلا هم اینو نوشته بودم. یادم نیست کی. به هر حال الان به مرحله فلج شدن رسیدم :دی سغثعی میکنم فردا بهتر باشم فقط به خاطر اووو. 

  • مائده