روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

مگه میشه اصلا بهش فکر نکرد. 

اصلا حتی اگه امروز روز عشقم باشه ها منم اعتقاد داشته باشم اصلا به عنوان یه بهانه من خیلی بدشانسم که سهمم دلتنگیه و نیست. هعییییی با این حال ابرا فوق العادن. 


امروز خطمو درست کردم بعد یک سال فکر کنم :/ یه کار عقب مونده دیگم حل شد. اولین باره این گوشیم میتونه زنگ بخوره :دی نکه من خیلیم زنگ خوره گوشیم ببینین چی بوده که اصل احتیاج نشده درستش کنم تا الان :)))))

امروز بازم در حکم مورچه کارگرم :دی


میترسم نتونم جلو خودمو بگیرم. با این حال سرخوشی احمقانمو نبینین که از تو نابودم بزور خودمو نگه داشتم. اما باید صبر کرد صبر کرد صبر کرد. کی تموم میشه این صبر لعنتی که من کل زندگیم د حال صبر بودم. 

  • مائده