روز نو شتـــــــــــــــ

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

دور از همه چیز، یه پناهگاه امن ...

‎میخوام بنویسم از همه چیز.از کارهایی که انجام میدم ،هدفهام ،روز مرگیام ،کتاب هایی که میخونم، از عقایدم ، از فیلمها،از اتفاقای روزانم ،از هرچی که تو ذهنم میاد، حتی عکسهام .میخوام تمرین کنم و نترسم از بیان کردن .از قضاوتها و تفکراتی که ممکنه در موردم بشه.میخوام بنویسم از راهی که پیش رومه از امروزم ،که هم بدونم کجا میخوام برم و هم یه جایی ثبت بشه برای وقتهایی که ممکنه از یادم بره. همیشه با اسم ناشناس بودم.درسته یه چیزاییو نمیتونم بنویسم اما تصمیم گرفتم واقعی باشم.

‎خیلی چیزا تغییر میکنه .خیلی چیزا تو عمل باید نشون داده بشه اگه نشد گفتنشم هیچ فائده ای نداره و کاری که انجام ندادی رو جبران نمیکنه...
‎احساس میکنم نوشتنش اشتباست.نوشتن این که همه چی از کجا شروع شد.واسه همین تغییر دادم. تا شرمنده نشم.اگه دوباره نفهمم که کارم اشتباست.
.
‎ما مست از سخنانی هستیم که هنوز به فریاد در نیاورده‌ایم
‎مست از بوسه‌هایی هستیم که هنوز نگرفته‌ایم
‎از روزهایی که هنوز نیامده‌اند
‎از آزادی که در طلبش بودیم
‎از آزادی که ذره‌ذره به دست می‌آوریم

‎پرچم را بالابگیر تا بر صورت بادها سیلی‌بزند
‎حتی لاک‌پشت‌ها هم هنگامی که بدانند به کجا می‌روند زودتر از خرگوش‌ها به مقصد می‌رسند"

‎یانیس ریتسوس

1013 : صبح بخیر

خب میبینین که من بیدار شدم. نمیدونم پیاده روی برم یا نه. وای که چه هواییه همین دیشب دلم برای کنج دنجم تنگ شده بود الان همونجا خوبیدم پنجره هم باز. قراره یه نفر بیاد خونمون به مامان برای انجام کارا و تمیز کردن دیوارا کمک کنه. امروزو همش تو اتاقم همین گوشه موشه ها. میبینین دستم به نوشتن نمیره دلم میخواد زودتر تمومش‌کنم. یه چیزی سر جاش نیست یه کسی میست منم حوصله ندارم هرچند که این نبودنا زیاد بوده باشن برام به این یکی‌عادت نمیکنم. بریم ببینیم امروز چی میشه.  

  • مائده

نظرات  (۱)

پاشید برید کوه
پاسخ:
خیلی وقت که نرفتم شاید باید یه پایه با ادم باشه. هرچند تنهاییم عالم خودشو داره.